Peach Fuzz: Odcień 2024 Roku według Pantone

Pantone’s wybór Peach Fuzz jako koloru roku 2024 jest wyrazem pragnienia większej bliskości i współczucia w trudnych czasach. Ten ciepły i przytulny odcień znajdzie swoje zastosowanie w produktach do domu, paletach kosmetyków i trendach modowych, symbolizując znaczenie ludzkiej więzi i dobrego samopoczucia.

W przeciwieństwie do poprzedniego koloru roku, Viva Magenta z 2023, który inspirował do odwagi i wytrwałości, Peach Fuzz skupia się na wygodzie i komforcie. Odcień ten, według Leatrice Eiseman z Pantone Color Institute, promieniuje ciepłem i nowoczesną elegancją, rezonuje z współczuciem, oferując „taktylną objęcie” i bezproblemowo łączy młodość z ponadczasowością.

Pantone zaleca stosowanie tego koloru na ścianach lub powierzchniach w celu stworzenia przytulnej atmosfery lub jako akcent w wzorach. Ogólnie rzecz biorąc, ten kojący odcień zaprasza nas do poszukiwania komfortu i ponownego przemyślenia naszej przyszłości, gdy przygotowujemy się do powitania 2024 roku.

To już 25. rocznica programu Kolor Roku Pantone, który zaczął się w 1999 roku z wprowadzeniem Cerulean Blue. Przez dziesięciolecia wpływ programu był odczuwalny nie tylko w branży A&D, ale także w modzie, projektowaniu produktów, multimediach i kosmetykach kolorowych.

Wychodząc naprzeciw trendom również oferujemy pościel w odcieniu Peach Fuzz. Nasza kolekcja pościeli w tym modnym kolorze jest idealna dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej sypialni element nowoczesności i ciepła, będąc w zgodzie z najnowszymi trendami w designie wnętrz. Ofertę kompletów pościeli w tym kolorze znajdziesz Tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *